• Wpisów:1066
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 21:19
  • Licznik odwiedzin:61 106 / 2811 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Myślałeś, że to co mówisz nie sprawia bólu.
No cóż to jest torturą
Napięcie między nami
i to niebezpieczne
bo chcę Cie tak bardzo
lecz nienawidzę Twojego wnętrza."
 

 
"- Czego szukasz?
-Tego co każda kobieta...
- I co znalazłaś?
- Chyba miłość, tylko jakąś taką dziwną... teraz od niej uciekam... ale pewnie potem...znowu będę za nią gonić."
 

 
"Pod osłoną ciemności ludzie potrafią zrobić rzeczy, o jakich za dnia nawet by nie pomyśleli. Podjęte decyzje wydają się mądrzejsze. Ludzie wydają się dojrzalsi. Ale kiedy nastaje poranek, musimy ponieść odpowiedzialność za wydarzenia minionej nocy. Tak, w bezlitosnym świetle dnia musimy stawić czoła samym sobie."
 

 
"Jeśli jest wspaniała, nie będzie łatwa, jeśli jest łatwa, nie będzie wspaniała, Jeśli jest tego warta, nie poddasz się, jeśli się poddasz, nie jesteś jej wart. Prawda jest taka, że każda osoba cię skrzywdzi, dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia."
 

 
"Rzecz polega na tym, że kiedy serce kogoś wybiera, nie uzgadnia tego z rozumem."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
"Gdybyś był, a nie bywał raz na jakiś czas, byłabym wreszcie czyjaś, nie bezpańska aż tak."
 

 
"Kochać oznacza powierzyć się komuś bez żadnych zastrzeżeń, oddać się całkowicie w nadziei, że nasza miłość wywoła miłość człowieka, którego kochamy. Miłość jest aktem wiary; każdy, kto ma mało wiary, ma mało miłości."
 

 
"W ujęciu według Ericha Fromma - miłość jest sztuką. Aby nauczyć się kochać, trzeba z miłością postępować tak, jak z każdą inną sztuką: z malarstwem czy muzyką. Najpierw powinno się opanować teorię, a dopiero później zająć praktyką.
Nie jest miłością branie lub tylko bycie kochanym. Prawdziwa, dojrzała miłość polega na obdarzaniu nią innych. To wręcz dawanie siebie innym, sytuacja, gdy więcej radości czerpie się właśnie z dawania niż z brania! Miłość to zaspokajanie potrzeb kochanej osoby."
 

 
"wielka miłość traktowana jak znajomość"
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Miłość to nic innego, jak pragnienie wspólnego przeżywania każdego dnia i wzbogacania się dzięki poznawaniu różnic nas dzielących."
 

 
"Widzę to wszystko w jego oczach, widzę obietnicę nas. I to sprawia, że mu wierzę."
 

 
"Mówią, że w życiu tylko raz można przeżyć miłość. Tylko raz coś zrywa cię do biegu, każe gnać przed siebie, choćbyś nie widział wtedy początku ani końca. Coś staje się słuszne, choćby miało przeciw sobie wszystkie racjonalne wybory. Coś każe ci walczyć, pragnąć i wierzyć. Coś sprawia, że nigdy nie zapomnisz chwil i miejsc, w których ostatni raz czułaś to, co odeszło…"
 

 
"– Czy kiedy mam go na wyciągnięcie ręki, mogę tęsknić za nim jeszcze bardziej, niż kiedy go nie było?
– To nie jest żadna tęsknota. Brakuje ci po prostu tego, co chciałabyś od niego dostać."
 

 
"Mam taki charakter, który czasem Ciebie krzywdzi i choć nie widać ran, na pewno pozostaną blizny."
 

 
"Jes­tem prze­kona­ny, że naj­ważniej­szą de­cyzją, jaką po­dej­mu­je is­to­ta ludzka, jest wybór, z kim spędzi życie, może już do końca."