• Wpisów:1066
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 21:19
  • Licznik odwiedzin:57 589 / 2600 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"To, co można złamać - czy to będzie kość, serce czy też przysięga - można złożyć z powrotem, ale to nigdy już nie będzie jedna całość."
 

 
"Niektórzy ludzie uważają, że w życiu spotyka nas wiele prawdziwych miłości, ale czy prawdziwą miłością można nazwać coś co rozpadło się po kilku miesiącach, bo któreś z zakochanych wybrało inną drogę ku szczęściu zostawiając drugiego samego z tą miłością? Prawdziwa miłość przytrafia nam się raz kiedy oboje mamy pewność, że to co mamy jest na całe życie."
  • awatar Nkfn: Własnie na tym to polega, że dopiero gdy przeżyjemy życie możemy stwierdzić kto był naszą miłością.. :)
  • awatar Raspberry ;c ♥: Fajny Blog :3 Wpadaj do mnie .. ;>
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"[...] każdy mężczyz­na żachnie się na pos­ta­wione mu bez ogródek py­tanie o sto­sun­ki łączące go z ko­bietą... zwłaszcza gdy w grę wchodzi głębsze uczucie."
 

 
"Każdy następny związek jest taki sam. Po co przechodzić przez to samo jeszcze raz? Znowu te tańce godowe. A później znów kryzys, masakra. Nie wierzę w związki, w których zawsze jest idealnie.
Skoro my sami nie wiemy o sobie wszystkiego, to jak możemy mieć wiedzę o drugiej osobie? Ja bym chciał poznać kobietę, z którą jestem, a to nie jest proces obliczony na pięć, dziesięć czy piętnaście lat. A skoro odbijam się w niej jak w lustrze, to poznając ją, poznaję siebie. Chciałbym uczynić relację z nią możliwie najbardziej pełną, czerpać z niej maksymalnie dużo wiedzy o sobie. Gdybym zmieniał partnerki, nigdy bym tego nie osiągnął, bo przerabiałbym tę samą lekcję i dochodził do tego samego punktu. Mam poczucie, że im głębiej wchodzimy w kogoś, tym głębiej wchodzimy w siebie, więc to interesujące, że ta konfrontacja działa
pozytywnie na jedną i na drugą stronę."
 

 
"Wybór niesie za sobą ryzyko: podejmując decyzję, trzeba porzucić wszystkie inne możliwości."
 

 
"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."
 

 
"nie potrafię uleczyć
twoich stale rozdrapanych ran
nie mogę uwolnić się...
Zabicie Ciebie wewnątrz
było by moim samobójstwem"
 

 
"są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. i mimo że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają."
 

 
"Kobiety są trudne. A jeżeli je ignorujesz, robią
się jeszcze trudniejsze."
 

 
"Niewola niedokończonych, źle przeprowadzonych rozmów, nie rozładowanych konfliktów, bolesnej, niesprawiedliwej wymiany zdań."
 

 
"Tęsknię do Ciebie przez stół, przy którym siedzimy, tęsknię z fotela na fotel obok, w teatrze czy w kinie (...) na szerokość kołdry, która okrywa nas oboje, tez potrafię tęsknić do Ciebie - przez drzwi łazienki, w której się kąpiesz, i przez schody, po których idziesz do mnie, i przez naskórek mój, szczelnie przywarty do Twego."
 

 
"Są kobiety, które oddadzą się każdemu, nie ważne, kim jest, jaki jest, czy z kimś jest i jak ją traktuje. Nazywam to desperacją.
Ale jak wielką desperatką jestem ja, że oddałam się tylko Tobie i nikomu więcej?"
 

 
"Chcę sobie i Tobie dać czas, bo jak się mamy kochać, skoro za mało siebie znamy, a może nie znamy się w ogóle?"
 

 
'Czasem ludzie zgrywają niedostępnych, żeby się upewnić, czy uczucia tej drugiej osoby są prawdziwe.'
 

 
"jeszcze twój głos usłyszeć chcę
zapachem się zaciągnąć
pojąć cię raz na zawsze wszystkimi zmysłami
i nigdy nie zrozumieć i ciągle na nowo
dochodzić prawdy pocałunkami."
 

 
"Nienawidzę cię za to, że zostawiasz mnie na pożarcie tym wszystkim ludziom, którzy nie są tobą."
 

 
"Nie umiemy żyć ze sobą, nie możemy żyć bez siebie,
Dobrze nam bywa bez siebie, ale ze sobą jak w niebie."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Jedno wiem na pewno, ludzie niczego się nie uczą, jeśli tylko się do nich mówi. Trzeba im pokazywać. Sami muszą wyciągnąć wnioski. Jeżeli powiem komuś, żeby był uprzejmy, tolerancyjny i miał otwarty umysł - te słowa zginą, nim zdążą coś zmienić."
 

 
"Tak naprawdę to sprawdzam czy nadal przy mnie jesteś. Przestanę, kiedy w końcu będę miała pewność, że zostaniesz. Jedynie obawiam się, że po drodze gdzieś Cię stracę."
 

 
"Jeszcze zapytam czy zechcesz
Być moim powietrzem
Może z wielką obawą, że nie dotknę cię już
Jeszcze zapytam czy mogę
O tobie rozmawiać z Bogiem
Zaczekać na cud"
 

 
"Mówili: "nie oddawaj duszy tylko serce",
dałem Ci wszystko na starcie, nie mam nic więcej."
 

 
"Chcę zasypiać przy tobie i robić ci zakupy mówić jak bardzo uwielbiam być z tobą I chcę się z tobą bawić w chowanego i mówić ci że podobają mi się twoje buty i siedzieć na schodach kiedy bierzesz prysznic i masować ci szyję i trzymać cię za rękę i wychodzić razem żeby coś zjeść i nie obrażać się kiedy mi wyjadasz z talerza i spotykać się w barze i rozmawiać o tym jak minął dzień i śmiać się z twoich wariactw i dawać ci taśmy których nie słuchasz i oglądać wspaniałe filmy i oglądać głupie filmy i narzekać na programy radiowe i robić ci zdjęcia kiedy śpisz i wstawać żeby przynieść ci kawę i bułeczki i drożdżówki i nie śmiać się z twoich dowcipów i pragnąć cię wczesnym rankiem ale nie budzić cię żebyś mógł sobie jeszcze pospać i całować twoje plecy i głaskać twoją skórę i mówić jak bardzo kocham twoje włosy twoje oczy twoje usta twoją szyję i siedzieć na schodkach paląc papierosa dopóki twój sąsiad nie wróci do domu i siedzieć na schodkach paląc papierosa dopóki ty nie wrócisz do domu i martwić się kiedy się spóźniasz i dziwić się kiedy jesteś wcześniej i i opowiadać ci o sobie najgorsze rzeczy i dawać ci to co we mnie najlepsze bo jesteś tego warty i odpowiadać na twoje pytania chociaż wolałbym tego nie robić i mówić ci prawdę kiedy wcale tego nie chcę i żałować, że nie znam cię od zawsze."
 

 
"I to jest chyba to, co tak bardzo uzależnia mnie od niego. To uczucie, że nie można przeżyć bez niego czegoś "równie dobrego" albo czegoś "lepszego". Po prostu nie można."